Blog | P&K

Blog | P&K


Strona Główna > Blog | P&K

Sprzątanie dużych powierzchni wymaga wiedzy i doświadczenia

Sprzątanie Dużych Powierzchni Wymaga Wiedzy i Doświadczenia

Data: 15 września 2020 | Autor: admin

Na pomoc profesjonalnych firm sprzątających, decydują się właściciele obiektów o różnorodnym przeznaczeniu, również tych wielkopowierzchniowych. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, dlaczego w przypadku większych przestrzeni tak ważne jest skorzystanie ze wsparcia doświadczonej ekipy. Sprzątanie powierzchni biurowych i firm przemysłowych Powierzchnie biurowe typu open space to rozległe, otwarte pomieszczenia, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Pozwalają oszczędzić pieniądze,… czytaj więcej.

Jak podczas mycia szyb nie zostawiać smug

Data: 8 maja 2020 | Autor: admin

Jak podczas mycia szyb nie zostawiać smug Mycie okien może dawać mnóstwo satysfakcji, bo od razu widzimy efekt w postaci idealnie czystej szyby. Jeśli jednak zabierzemy się do tego zadania bez właściwego przygotowania, zamiast satysfakcji poczujemy frustrację. Wszystko przez smugi – wroga nr 1 w pielęgnacji okien. W dodatku pocieranie takiej niedoskonałości może doprowadzić do… czytaj więcej.

Zasady mycia okien – to warto wiedzieć

Data: 2 marca 2020 | Autor: admin

Zasady mycia okien – to warto wiedzieć Czyste i lśniące okna w mieszkaniu lub firmie dobrze świadczą o gospodarzach czy właścicielach przedsiębiorstwa. Mycie szyb oraz framug nie należy jednak do najbardziej wdzięcznych obowiązków, a sama praca jest żmudna i długotrwała. Przed rozpoczęciem całego procesu warto więc pomyśleć o odpowiedniej organizacji oraz zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami, dzięki… czytaj więcej.