Blog | P&K

Blog | P&K


Strona Główna > Blog | P&K

Sprzątanie obiektów – co powinno wchodzić w zakres takiej usługi?

Data: 30 maja 2022 | Autor: admin

Sprzątanie obiektów o zastosowaniu usługowym lub przemysłowym w wielu przypadkach wymaga nieco innego podejścia niż np. usług dotyczące mieszkań. Dobra firma sprzątająca musi wziąć pod uwagę rodzaj zabrudzeń, dopasować do nich właściwe środki, a następnie tak przeprowadzić zlecenie, by w sprawny sposób rozprawić się z brudem nawet na dużych powierzchniach. Sprzątanie obiektów handlowych, usługowych i… czytaj więcej.

Mycie witryn sklepowych w Warszawie – czyli jak zrobić pierwsze dobre wrażenie

Mycie witryn sklepowych w Warszawie – czyli jak zrobić pierwsze dobre wrażenie

Data: 22 kwietnia 2022 | Autor: admin

Prowadzenie działalności handlowej w dużej mierze związane jest z szukaniem różnorakich form promocji, które sprawią, że klient będzie wracał do danej firmy i sięgał po jej produkty. Prowadząc działalność o charakterze handlowym należy zdawać sobie sprawę z tego, że konieczne będzie tworzenie dobrego wrażenia wraz z organizacją własnej placówki. Miedzy innymi dlatego tak istotne będzie… czytaj więcej.

Sprawdzone sposoby na sprzątanie klatek schodowych w Warszawie.

Data: 11 października 2021 | Autor: admin

Brudna winda, zaplamione lustra czy balustrady, które pokryły się grubą warstwą kurzu i brudu – na zaniedbanych klatkach schodowych spotkamy się ze wszystkimi tymi problemami. Co zrobić, żeby taka przestrzeń była zadbana i prezentowała się świetnie? Poniżej punktujemy sposoby, z których korzystają profesjonalne ekipy, dysponujące sporym doświadczeniem w pielęgnacji różnego typu obiektów, w tym komercyjnych… czytaj więcej.

Kompleksowe sprzątanie biurowców w Warszawie musi uwzględniać profesjonalne mycie szyb

Data: 27 lipca 2021 | Autor: admin

Kompleksowe sprzątanie biurowców w Warszawie musi uwzględniać profesjonalne mycie szyb Czyste biuro to dowód na profesjonalizm przedsiębiorstwa. To również wyraz troski o komfort zatrudnionych osób. Podmioty zarządzające danym obiektem powinny zwrócić uwagę również na to, jak budynek prezentuje się z zewnątrz. Dziś przyglądamy się alpinistycznemu myciu okien w Warszawie, bo bez takiej usługi nie na… czytaj więcej.

Skuteczne sprzątanie biura

Jak skutecznie posprzątać biuro?

Data: 24 marca 2021 | Autor: admin

Jak skutecznie posprzątać biuro? Nie od dziś wiadomo, że w czystej przestrzeni pracuje się przyjemniej. Uporządkowane biuro ma wpływ nie tylko na lepszą wydajność zatrudnionych osób i wyższy komfort pracy. To również ważne dla wizerunku firmy. Miejsce, w którym przyjmujemy klientów i partnerów biznesowych, dotychczasowych lub potencjalnych, powinno prezentować się profesjonalnie. Zaniedbane biuro, gromadzący się… czytaj więcej.

Sprzątanie dużych powierzchni wymaga wiedzy i doświadczenia

Sprzątanie Dużych Powierzchni Wymaga Wiedzy i Doświadczenia

Data: 15 września 2020 | Autor: admin

Na pomoc profesjonalnych firm sprzątających, decydują się właściciele obiektów o różnorodnym przeznaczeniu, również tych wielkopowierzchniowych. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, dlaczego w przypadku większych przestrzeni tak ważne jest skorzystanie ze wsparcia doświadczonej ekipy. Sprzątanie powierzchni biurowych i firm przemysłowych Powierzchnie biurowe typu open space to rozległe, otwarte pomieszczenia, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Pozwalają oszczędzić pieniądze,… czytaj więcej.

Jak podczas mycia szyb nie zostawiać smug

Data: 8 maja 2020 | Autor: admin

Jak podczas mycia szyb nie zostawiać smug Mycie okien może dawać mnóstwo satysfakcji, bo od razu widzimy efekt w postaci idealnie czystej szyby. Jeśli jednak zabierzemy się do tego zadania bez właściwego przygotowania, zamiast satysfakcji poczujemy frustrację. Wszystko przez smugi – wroga nr 1 w pielęgnacji okien. W dodatku pocieranie takiej niedoskonałości może doprowadzić do… czytaj więcej.

Zasady mycia okien – to warto wiedzieć

Data: 2 marca 2020 | Autor: admin

Zasady mycia okien – to warto wiedzieć Czyste i lśniące okna w mieszkaniu lub firmie dobrze świadczą o gospodarzach czy właścicielach przedsiębiorstwa. Mycie szyb oraz framug nie należy jednak do najbardziej wdzięcznych obowiązków, a sama praca jest żmudna i długotrwała. Przed rozpoczęciem całego procesu warto więc pomyśleć o odpowiedniej organizacji oraz zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami, dzięki… czytaj więcej.